Sedat Peker’den peş peşe iddialar: Bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun da çöktün mallarına

Sedat Peker’den peş peşe iddialar: Bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun da çöktün mallarına

Sedat Peker, peş peşe yaptığı paylaşımlarla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki ciddi iddialarını sürdürdü. Soylu’nun Veyis Ateş’e devlete ait Mercedes araç verdiğini söyleyen Peker, “Anonsçu veyis, hadi bana polis koruması verdiler tahsisli plaka verdiler, ama devletten mercedes araç vermediler” dedi. Peker, Soylu ve oğlu ile ilgili de, “Süslü sülü, siz sülalecek para makinesi sesini ve poliçe sesini çok seviyorsunuz ya, Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna” ifadelerini kullandı.

Dün ‘yakalandığı’ iddia edilen suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün devlet-mafta-siyaset ilişkilerine ilişkin ifşaatlarına devam etti. Akşam saatlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek, “Thodex operasyonunda paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım” diyen Peker, yeni bir Tweet dizisiyle iddialarını sürdürdü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Kuzu Holding ile olan ilişkilerini yazan Peker, “Temiz sülüman kuzuları almışsın yanına, şimdi bunları da başlarsın sen ince ince kesmeye. Her şeyi biliyorum da bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun çöktün mallarına vallahi onu bilmiyorum” ifadelerini kullandı. Peker, Soylu’nun oğlunun değeri 25 milyon TL olan bir evde kaldığını da yazdı.

Peker’in paylaşımları şöyle:

“Temiz sülüman, Kuzu Holding’in Sea Pearl – Ataköy projesini sihirbaz bile bu hale getiremeyecekken senin akraban sadık soylu bak bu projeyi nasıl bu hale getirdi.

Temiz sülüman, oğlun engin soylu dört gündür Sea Pearl projesinde deniz manzaralı 0/7 blokta bulunan 25 – 30 milyon değerindeki dairede kalıp keyif ediyor. O da benim gibi durmadan sigara içiyor.

Süslü sülü, siz sülalecek para makinesi sesini ve poliçe sesini çok seviyorsunuz ya, Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna.

Temiz sülüman kuzuları almışsın yanına, şimdi bunları da başlarsın sen ince ince kesmeye. Her şeyi biliyorum da bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun çöktün mallarına vallahi onu bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir